Organizacja studiów

Materiały

Uczestnicy otrzymują komplet materiałów dydaktycznych na 2-3 dni przed każdym zjazdem. Na platformie e-learning w kursie studiów umieszczane są prezentacje, teksty zadań oraz case study, które będą omawiane na najbliższych zajęciach. Na platformie zamieszczane są również materiały uzupełniające dotyczące zagadnień omawianych na zjeździe. Po zakończeniu każdego przedmiotu na platformie pojawia się test zaliczeniowy lub zadanie egzaminacyjne.

 

Oprogramowanie

Studenci wszystkich form studiów prowadzonych przez Wydział Zarządzania AGH mają możliwość korzystania z darmowego oprogramowania firmy Microsoft. Szczegółowa formuła rejestracji i instalowania oprogramowania opisana jest na stronie https://www.cri.agh.edu.pl/licencje-i-oprogramowanie/.

 

Miejsce zajęć

Zajęcia realizowane na studiach w Krakowie odbywają się w budynku Wydziału Zarządzania AGH przy ul. Gramatyka 10. Do Państwa dyspozycji uczestników oddane są sale wykładowe o podwyższonym standardzie: Aula oraz sale numer 107, 116, 119, 206, 207. Specjalne edycje są prowadzone w trybie on-line.

 

Harmonogram zajęć

Studia realizowane są raz do roku w okresie od października do czerwca. Zajęcia odbywają się w weekendy, w trybie 10-ciu dwudniowych zjazdów (sobota 9.00-16.00 i niedziela 9.00-16.00) nie kolidujących z pracą zawodową. Szczegółowe rozkłady zajęć dla poszczególnych kierunków uczestnicy otrzymują na I zjeździe. Plany te umieszczone są również na platformie e-learning. Poniżej przedstawiono ramowy harmonogram przebiegu studiów.

 

 

Terminy

Przebieg studiów

kwiecień-wrzesień

  Rekrutacja na studia

październik

  Inauguracja studiów - zjazd I

październik-styczeń

  Kolejne zjazdy w I semestrze

luty-maj

  Kolejne zjazdy w II semestrze

maj/czerwiec

  Seminaria dyplomowe

czerwiec

  Obrony prac dyplomowych

wrzesień-październik

  Rozdanie dyplomów

 

Terminy i rozkłady zajęć na edycjach specjalnych prowadzonych poza Wydziałem Zarządzania mogą nieco odbiegać od przedstawionego układu.

Szczegółowy harmonogram zajęć na aktualny rok akademicki  jest umieszczony tutaj --> 

Wejście do platformy e-learningowej Wydziału Zarządzania AGH
Wejście do wewnętrznej poczty studiów ZRNT

 

Przydatne linki

Przejdź Regulacje dotyczące studiów podyplomowych AGH

 

 

© 2014 WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA AGH    WYKONANIE: