O nas

Zbierając doświadczenia zawodowe i odwiedzając zagraniczne szkoły biznesu miałyśmy okazję obserwować jak tworzy się i realizuje nowoczesne programy kształcenia, skierowane do profesjonalistów – praktyków. Od ponad 10 lat i przez ponad 30 edycji naszych studiów doskonalimy własny program odpłatnych studiów określanych, jako ZRNT (Zarządzanie – Rachunkowość – Nowe Technologie).

 

Na naszych studiach kierujemy się zasadą 4Z:

 

Zgodne z międzynarodowymi standardami

Zorientowane na praktykę

Z zastosowaniem nowych technologii

Zorganizowane z myślą o uczestnikach

 

Naszym celem jest wspieranie profesjonalistów, którzy mierzą się z trudnymi wyzwaniami, jakie stawia przed nimi  zmieniający się rynek. Fachowa i aktualna wiedza musi być poparta konkretnymi umiejętnościami oraz wspierana wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Nauka przez całe życie to najlepsza inwestycja w realiach zmieniającego się świata!

 

Oferowane przez nas kierunki studiów podyplomowych dotyczą bardzo popularnych i chętnie wybieranych obszarów zarządzania. Realizowane są w systemie 10 zjazdów weekendowych (sobota i niedziela), tak by nie kolidowały z pracą zawodową. W trosce o dobrą jakość, rekrutację prowadzimy tylko raz do roku, a nasze studia zawsze obejmują pełny rok akademicki.

 

Dla zainteresowanych zdobyciem eksperckiej wiedzy z różnych obszarów zarządzania proponujemy seminaria doktoranckie. Przygotowanie i obrona rozprawy doktorskiej prowadzi do uzyskania stopnia doktora społecznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości. Ten prestiżowy stopień naukowy jest coraz bardziej przydatny w karierze na najwyższych stanowiskach w strukturach biznesu i sferze publicznej.

 

Wsparciem merytorycznym dla studiów podyplomowych i doktoranckich są nasze inicjatywy naukowe: konferencje, seminaria, warsztaty i publikacje. Do udziału w nich zachęcamy wszystkich uczestników studiów, oferując przy tym pomoc w opracowaniu prezentacji i artykułów.

 

Korzyści

  • Dyplom AGH prestiżowej, polskiej uczelni wyższej
  • Kompetencje zgodne z potrzebami rynku i światowymi tendencjami
  • Dodatkowe certyfikaty zawodowe
  • Łatwość w stosowaniu nowych technologii
  • Elastyczność w łączeniu kariery zawodowej z nauką
  • Łatwa komunikacja i dostęp do materiałów poprzez platformę e-learning
  • Doskonalenie zawodowe i osobiste w przyjaźnie inspirującym otoczeniu
  • Możliwość kontynuacji współpracy: doktorat, wspólne projekty wdrożeniowe lub publikacje

© 2014 WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA AGH    WYKONANIE: